Gezellige man die net als ik op zoek is naar een fijne relatie. Ik ben afgestudeerd en klaar voor een relatie nu ik een baan en huisje heb gevonden. Voor mij is karakter en persoonlijkheid belangrijker dan het uiterlijk.
Je zoekt een vaste sekspartner waarmee je kunt experimenteren. Blinddoeken en vastbinden is een voorbeeld maar als je dat niet ziet zitten, mag je met een alternatief komen. Ideetjes heb ik ook nog wel maar ik wacht eerst op een voorstel van jou.
Als je actief bent en een wilde fantasie hebt op seksueel gebied denk dat ik je perfect voor me bent. Je moet hygiënisch zijn en je hebt een groot uithoudingsvermogen Een eenvoudige en leuke kerel die me gelukkig en tevreden kan maken als ik bij hem ben. Wie zoekt er ook een vriend met benefit?