Dieren hou je van en dat ik 2 honden heb daar kan je mee leven. Ik zal jou natuurlijk boven mijn honden zetten. Je bent een vrolijke iemand die net als ik het ook graag thuis gezellig maakt. Samen kwekkelen of naar een goede film kijken hou je van.
Durf jij mij te ontmaagden dan zou je mij een plezier doen, en als we dan toch lekker bezig zijn kan jij zorgen dat ik meer ervaring krijg op sexueel gebied.
Liever niet te oud maar ja wat is oud he. Daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Maarre ik heb echt wel iemand nodig met een groot uithoudingsvermogen en het liefst meerdere keren achter elkaar mij kan neuken en klaarkomen. Ik kan ook squirten. Wil je leren hoe je een meisje spuitend kan laten klaarkomen
Waar ik naar zoek is de rustige, optimistische en single man met wie ik een fijne toekomst kan hebben. Die misschien wel een gezin wil en het leven wil vieren met me!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Slagroomzoentje, 22 jaar · Groningen
Je vindt het leuk om dingen uit te proberen. Je bent niet preuts of verlegen om te vertellen wat je lekker vindt en wat niet.
Operamila, 23 jaar · Genk
Je hoeft niet van opera te houden hoor, als je het maar niet erg vind dat je me onder de douche hoort zingen :P Verder zou ik het
Toscane, 23 jaar · Poppel
Kom je uit de buurt, of juist niet, ben je Belgisch of Hollander, iedereen is welkom! En leuke mannen zijn meer dan welkom!
SunnyMabel, 22 jaar · Nieuwvliet
Een man die mijn seksuele behoeften op het gebied van seks zou kunnen vervullen en me helpt meer te weten te komen over hoe je
Ines94, 23 jaar · Kwintsheul
Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich
PiinaSweety, 23 jaar · Vlissingen
Een ondeugende man bereid om met me op avontuur te gaan, we kunnen alles proberen, zolang je maar zin hebt om iets te vinden