Leuke mensen uit de buurt die zin hebben leuke dingen te doen. Ben je een beetje bekend in Brugge en omgeving?? Misschien kun jij mij de leuke en interessante dingen laten zien!
Je bent niet veel ouder als ik, ik val niet op oudere mannen, niet boven de 25 jaar in ieder geval. Je hebt je studie en je eigen leven en dat wil je zeker zo houden. Het lijkt jou ook gewoon leuk om wat gezellige dingen te doen met een jongen. Zou leuk zijn om hier een goede vriendschap of wie weet wat meer aan over
een volwassen man die graag een relatie zou hebben met een jongere meid. Een echte heer die eerlijk en verantwoordelijk is. Die geil is en mij lekker wilt verwennen in de slaapkamer. Ik wil graag weten hoe jij een jongere dame als ik zou gaan behandelen! Ik hoop dat je ook wel zin hebt in een serieuze relatie.