Je moet in staat zijn om mij te ontvangen of een plek waar we elkaar zorgeloos kunnen zien, een plek waar we uren alleen kunnen zijn en waar we niet gestoord zijn omdat wat ik wil van jou niet gezien hoeft te worden!
Een leuk persoon, waarin ik een beetje van mijzelf erin zie. Ik zoek iemand om dingen mee te delen wat ons beiden interesseert. Een open persoon en geen mysterieuze jongen, dat liegt of dingen achterhoudt... Meer weet ik niet te verzinnen haha..
Met mij wil je goed stout zijn op een heel spannend plekje. Je raakt al gek bij de gedachte dat je mij kan krijgen. Ik fantaseer er al goed over en laat je mij niet te lang wachten?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AbbieGail, 20 jaar · Dronten
Ik hou van een hete geile man die volwassen en discreet is. Een man met zoveel voor- en tegenstanders die weet hoe hij een rollenspel
Melissa1996, 21 jaar · Oosterhout
Ben jij een lieve en betrouwbare man. Die ook interesse heeft in dieren, of reizen. En wij samen wat op 1 lijn zitten daar mee.
Beau96, 20 jaar · Koudekerk aan den Rijn
In ieder geval ben je heel zachtaardig en gewoon super leuk. Ik vind het fijn als ik met je kan lachen en zeker als je mij een beetje
Kk199602, 21 jaar · Amsterdam
kan de leiding nemen
LientjeEve, 20 jaar · Riethoven
Misschien denk je wel wat een leuke meid. En dan zou ik dus graag iets van je willen horen. Kijken alleen gaat namelijk niet
BrunetteMarijk, 20 jaar · Hoogeveen
Jij bent een discrete man, dat vind ik zelf wel heel belangrijk. Wat er tussen ons besproken wordt, moet ook tussen ons blijven.
LucyC, 21 jaar · Pijnacker
Ik kan je vertellen dat er mannen zijn die me mailen en appen, en ze willen alles. Maar ik vind dat zo irritant dat mannen iets