Iemand met een brede interesse. Die van reizen houdt, veel energie heeft en graag dingen onderneemt. Ik ben niet iemand die constant in het gareel loopt. Daar moet je tegen kunnen.
Een leuk persoon, waarin ik een beetje van mijzelf erin zie. Ik zoek iemand om dingen mee te delen wat ons beiden interesseert. Een open persoon en geen mysterieuze jongen, dat liegt of dingen achterhoudt... Meer weet ik niet te verzinnen haha..
Je bent hier om een ??serieuze vrouw zoals ik te vinden, laat me niet het gevoel hebben dat ik waardeloos ben. Ik hou er niet van om als vanzelfsprekend te worden beschouwd. Ik wou dat je vriendelijk en respectvol bent. Ik hoop je snel te leren kennen!
Hornylovergirl, 21 jaar · Torhout
♥ West-Vlaanderen
Volgt
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Rachel 1996, 20 jaar · Delfgauw
Volgt
Irisxlovexyou, 21 jaar · Zeist
jij moet een aardige man zijn die durft met mij uit te gaan en sex met mij te durfen
Mylou199603, 21 jaar · Rotterdam
Als je maar een beetje chill en relaxt bent en ook wel lief want jongens die alleen maar lopen te playen heb ik natuurlijk niet
Ammmy, 21 jaar · Hoogmade
Ik hoop dat je aantrekkelijk en leuk bent om bij te zijn. Ik wil een vriend hebben die actief is in seks en me graag goede seks
Ceylin01, 21 jaar · Hengstdijk
x
Rechelle2211, 20 jaar · Hardenberg
Een billenman die geniet van het leven en nog plaats heeft om samen met een leuke jonge meid te genieten! Relatie, single,
SmallPuck, 20 jaar · Montenaken
Ik ben op zoek naar een vriend die bij me in de buurt is. Het zou geen vriendschap zijn als we te ver van elkaar verwijderd zijn.
BondBabyCas, 21 jaar · Wissenkerke
Man die een maatje in bed kan zijn en alle stoute dingen met me kan bedenken en uitvoeren. Een man die ook aan zijn geluk denkt.