Een leuk persoon, waarin ik een beetje van mijzelf erin zie. Ik zoek iemand om dingen mee te delen wat ons beiden interesseert. Een open persoon en geen mysterieuze jongen, dat liegt of dingen achterhoudt... Meer weet ik niet te verzinnen haha..
Een leuke jongen die mij de kans geeft hem te leren kennen en anders om natuurlijk. Stoere jongens daar heb ik het niet zo mee, ik heb liever een leuke jongen die zijn gevoel een beetje durft te tonen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Avaahh, 20 jaar · Gulpen
Ik heb hier enig inzicht van iemand nodig! Is er wat voor kwaad dan ook? En als ik geluk heb, wil ik een leuke jongen vinden en
Ammm3lia5, 20 jaar · Dendermonde
Ik ben op zoek naar iemand die mij een beste ervaring voor alles zal geven. Zou je graag de beste momenten met mij willen hebben?
KnappeLinda, 20 jaar · Oldehove
Heb je nog meer ideeën dan dat ik heb genoemd? Dan moet je die zeker aan mij voorstellen, ik wil ze graag beleven of proberen.