Een leuk persoon, waarin ik een beetje van mijzelf erin zie. Ik zoek iemand om dingen mee te delen wat ons beiden interesseert. Een open persoon en geen mysterieuze jongen, dat liegt of dingen achterhoudt... Meer weet ik niet te verzinnen haha..
Vind je het leuk om de eigenschappen van een meisje te bekijken wanneer ze wegloopt nadat ze met je gepraat heeft? Je kunt me controleren of je wilt doen. Ik zal niet reageren of iets zeggen, ik zal naar je luisteren.
Ben jij niet zo'n wildebras maar juist iets serieuzer en hoef jij niet zo nodig achter elke vrouw aan? Dan ben jij misschien wel degene waar ik naar op zoek bent, of misschien heb je zelf ook wat moeite om contacten te leggen met de dames, wat zou je ervan denken om elkaar dan te leren kennen??
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Daisseey, 21 jaar · Delden
Je bent een aardige vent, vertel me alles wat je kwijt wilt en je wilt me graag beter leren kennen.
Laris, 21 jaar · Boekhout
Een leuke, lekkere, geile jongen die mij meeneemt op seks avontuur. Jij zorgt voor de condooms.
Niceliane, 21 jaar · Heerhugowaard
Ik hou van vertrouwen in een man. Ik heb me nooit gerealiseerd hoe belangrijk het was totdat ik Tot dat ik echt ben bedrogen
Geil95, 21 jaar · Essen
Volgt
Avery2u, 20 jaar · 's-Hertogenbosch
Een man die nooit een vrouw kiest omwille van haar figuur. Ik wil een man die me zelfs accepteert als ik oud ben en niet meer sexy.
Xxlaurabxx, 21 jaar · Almere
Jij moet een leuke man/vrouw zijn die aardig is waar ik leuk mee kan praten en grappig is :)
Sexylexy3, 21 jaar · Hilversum
Volgt
CHIPPSSHIRL, 20 jaar · Baexem
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn wanneer ik je nodig heb? Ik hoop op een positieve reactie van jou. Laten we deze vandaag