Een leuk persoon, waarin ik een beetje van mijzelf erin zie. Ik zoek iemand om dingen mee te delen wat ons beiden interesseert. Een open persoon en geen mysterieuze jongen, dat liegt of dingen achterhoudt... Meer weet ik niet te verzinnen haha..
Je moet in staat zijn om mij te ontvangen of een plek waar we elkaar zorgeloos kunnen zien, een plek waar we uren alleen kunnen zijn en waar we niet gestoord zijn omdat wat ik wil van jou niet gezien hoeft te worden!
Met mij wil je goed stout zijn op een heel spannend plekje. Je raakt al gek bij de gedachte dat je mij kan krijgen. Ik fantaseer er al goed over en laat je mij niet te lang wachten?
Een leuke jongen die mij de kans geeft hem te leren kennen en anders om natuurlijk. Stoere jongens daar heb ik het niet zo mee, ik heb liever een leuke jongen die zijn gevoel een beetje durft te tonen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Avery2u, 20 jaar · s-Hertogenbosch
Een man die nooit een vrouw kiest omwille van haar figuur. Ik wil een man die me zelfs accepteert als ik oud ben en niet meer sexy.
Emmaahah, 21 jaar · Elsloo
Je moet wel aardig voor me te zijn en in ruil daarvoor zal ik aardig voor jou zijn. Ik vind het niet erg als je getrouwd bent of
Paulinenene, 21 jaar · Moorveld
ben jij de lieve en knappe man die me gaat overweldigen met alle liefde die hij in zich heeft?
Sadd--, 21 jaar · Franeker
Jij weet mij goed te behandelen en je bent leuk en lief tegen mij. Ik ben erg gemakkelijk in de omgang, dus je zult je wel snel
Sue 97, 21 jaar · Gemonde
Als je interesse hebt, zie ik je berichtje graag te gemoed. Ik hou wel van eerlijke mannen, mannen die ook naar hun eigen gevoel
Tin99, 20 jaar · Kalken
Ben je serieus over een relatie met mij? Ik wil dat je lief en eerlijk tegen me bent. Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit
Mellaaah, 20 jaar · Lisse
Als jij mijn sexuele verlangens kan bevredigen... dan weet ik zeker dat het gaat werken voor ons. Ik heb een hoop dingen die