Dit gaat misschien heel gek klinken, maar zelfs tijdens mijn mondelinge examen wist ik beter wat te melden dan nu. Heb echt niet een lijstje naast de pc liggen waar jij aan moet voldoen of zo. Wees jezelf, geniet en laat een leuk berichtje achter.
Ik moet zoveel tijd in het leven doorbrengen met seks hebben en daarvoor heb ik een partner in crime nodig. Alleen echt leuke seks zal me helpen. Dus maak me geil en laat de liefde bedrijven!
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen.