Wat voor vrouw zoek jij? Misschien dat ik dat ben? En misschien ben jij wel de man die ik zoek! ;-) Echt veel wensen heb ik niet, je bent lief voor mij, bent lekker spontaan, hebt leuke humor en houd van gezelligheid en ook de nodige lekkere spanning op zijn tijd;-)
Een jongen die weet wat hij wil in zijn leven, die op zoek is naar een leuke vriendin. In eerste instantie zonder verplichtingen maar we zien later wel wat er gebeurt. Een jongen die wel valt op een maatje meer en die er zelf niet slecht uit ziet.
Ik heb een discreet iemand nodig die meer uit het leven wilt halen dan een 'gewoon' persoon. Je voelt je het best als er een kans bestaat dat alles in één keer mis kan gaan. Laten we het leven ten volste leven!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kippie1990, 27 jaar · Enschede
Je moet iemand zijn die goed geheimpjes kan houden en niet aan andere gaat praten over ons. Ik wil dit niet laten uitlopen en
LovetheSun, 27 jaar · Groningen
Jij moet natuurlijk wel in zijn om speeltjes mee te nemen in de slaapkamer. Het is een heerlijke aanvulling op de sex. Je bent
Altijdamy, 27 jaar · Terneuzen
nvt
Son91, 26 jaar · Poesele
Ben jij of zijn jullie dat leuke stel of leuke man die ook zoekt naar seks zonder verplichtingen? Dan ben je bij aan het goede
Henkut, 26 jaar · Heerlen
volgt
MissHotlips, 27 jaar · Arendonk
dolle dwaze jongens zoals mij, maar die ook wel serieus kunnen zijn. Die niet teveel aan hun zelf denken, maar ook aan anderen.
MAN92DY, 26 jaar · Heumen
Je lul is groot en je kan me zo goed neuken! Ik wil zo hard en diep geneukt worden. Dat is wat ik van een man wil, je moet de hele tijd