Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet gebonden en zo) want dan hoef je echt niet te reageren. Ik houd niet van ruzie..Je bent spontaan open en durft zo in een nieuw avontuur te stappen..
Jij bent een lieverd die ook wel een vriendinnetje wil. Jij vindt het niet erg dat ik nog niet veel ervaring heb en ben vooral heel erg attent! Het is leuk als jij ook sportief bent of in ieder geval begrijpt dat ik daar veel mee bezig ben. Mannen die graag lachen hebben een streepje voor.
Je bent ook op zoek naar een leuke date om een leuke tijd samen te gaan hebben, en je bent ook nog een leuke vrijgezelle man. Misschien het het zo leuk tussen ons mag klikken dat ik zeker een relatie niet uit de weg ga, als jij hier ook zo overdenkt wil ik graag iets van je gaan horen