Als je goed voor me wilt zijn, dan zal ik alles voor je doen. Ben je er klaar voor om lekkere stoute dingen met me te doen als we samen zijn? Je moet voor me klaar staan als ik je nodig heb. Ik weet zeker dat dit zo leuk voor ons beiden gaat worden.
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk en oprecht is. Een slimme man met zelfvertrouwen, humor en hij moet stout zijn .... in combinatie met een mooie uitstraling ....: De magische cocktail !!!!!!
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen.