Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd genoeg zijn om de verantwoordelijkheid te nemen om voor mij te zorgen wanneer dat nodig is, dat zeg ik niet altijd.
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen.
Ik ben niet meteen op zoek naar de liefde van mijn leven, maar ik zoek ook geen one-night-stands of iets in die richting, zo'n meid ben ik niet. Ik wil gewoon plezier met iemand kunnen maken en wat wij dan opbouwen zien wij dan wel.
Ik heb iemand nodig die mijn situatie begrijpt. Je moet een fatsoenlijke man zijn met goede luistervaardigheden. Je moet ook respect voor iedereen hebben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Hedwig1, 26 jaar · Wapserveen
Ik zoek dus een leuke jongen. Waarmee ik kan praten en leuke dingen kan doen. En ondeugende dingen ja :P
Gina06, 27 jaar · Zoetermeer
Volgt
MiriamaLady27, 27 jaar · Veldegem
Ga je graag op stap? Neem mij dan eens leuk mee, we gaan samen lekker dansen. Je laat mij vrouw voelen, je bent niet onzeker over
Noreen-xx9, 27 jaar · Mussel
Ben jij die leuke, gezellige en vooral lieve kerel die ik zoek die samen met mij van het leven wilt genieten?
UltimateDarkness, 27 jaar · Almere
Kan jij mij temmen?
Thesweetest92, 26 jaar · Almere
Ik wacht op een man of een persoon die mijn ups en downs in het leven zal begrijpen. Ik wil iemand die me speciaal zal laten voelen
Russinnetje, 27 jaar · Dinteloord
Je weet wat belangrijk is voor je, hebt je baan en je leven op orde en je bent altijd bezig om jezelf verder te ontwikkelen. Als
BrokenLimiT, 27 jaar · Gorredijk
Ik weet wat ik nodig heb, een man die net als ik opzoek is naar friend with benefits,niet te veel gedoe gewoon genieten samen