Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt het namelijk nu ik niet meer op reis ga wel als nieuw.
Dit gaat misschien heel gek klinken, maar zelfs tijdens mijn mondelinge examen wist ik beter wat te melden dan nu. Heb echt niet een lijstje naast de pc liggen waar jij aan moet voldoen of zo. Wees jezelf, geniet en laat een leuk berichtje achter.
Je kan discreet met mijn situatie omgaan en zoekt net als ik sex. Je bent single, hebt een leuk leven en wilt me daar ook in laten delen in de zin van wat leuke dingen met je doen. Je hoeft niet perse een relatie te hebben maar een leuke partner in crime vind je spannend, ook het ontdekken van wat we nog meer lekker