je houdt van niet-alledaagse dingen, je kan jezelf laten gaan en je bent niet preuts om te vertellen wat je lekker vindt om te doen. En uiteraard ben je heet en geil.
Iemand die niet graag stilzit en ook van stappen houdt of een dagje weg om te genieten van de buitenwereld. Maar het allerbelangrijkst is dat jij mij gelukkig zal maken!
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen.
Ik heb een discreet iemand nodig die meer uit het leven wilt halen dan een 'gewoon' persoon. Je voelt je het best als er een kans bestaat dat alles in één keer mis kan gaan. Laten we het leven ten volste leven!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
ZOMERBLUES, 27 jaar · Gorinchem
Laat jij de zon weer schijnen?
PurpleChick90, 27 jaar · Kester
Ik heb veel hobby's die ik graag doe, maar ik wil een nieuwe en wie weet kan jij dat worden. Je zult mijn nieuwe hobby worden,
Brennyxx, 27 jaar · Avelgem
Een nette jongen met een goede studie en misschien al een baan die al toe is aan relatie. Je houdt van muziek, dansen, spelletjes
Jet9003, 27 jaar · Noordwolde
je hebt gevoel voor Humor, je bezit een flinke dosis passie en vurigheid om iemand te blussen en je houd niet van gezeur tussen
ReachTop, 26 jaar · Beerst
Ik wil gewoon gevuld worden door een pik helemaal over mijn vuile geile gaatjes! Ik denk dat ik gek ga worden als ik dit niet
Karin 2015, 26 jaar · Assen
volgt
Stigmaa, 27 jaar · Enschede
Je bent jong en wil wat, je kan ontvangen tijdens de dag, je bent niet bang om je te laten gaan, en nieuwe dingen te ontdekken,
Oeppps, 27 jaar · Krommenie
Ik weet niet zo goed wat ik hier moet invullen. Nou ik zie maar wie op mijn pad komt en het allemaal serieus meent met mij.