Je hebt je spullen bij elkaar! Of je bent meer charmant en hilarisch grappiger dan ik. We lachen zo hard en geven niet om de mensen in de buurt. Wil je dat dit gebeurt?
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen.
Je vind mij aantrekkelijk en hebt behoefte aan seks. Niets meer, niets minder. Een relatie ga je niet met me krijgen. Liefde zal ik je niet kunnen bieden! We gaan zelfs enkel vrijen zonder onze tongen in elkaar te verstrengelen. Mijn tong is van een ander.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
NaomiAnninga, 26 jaar · Hoogvliet
Volgt
LoveEachDay, 27 jaar · Tilburg
volgt
PointofView, 26 jaar · Breezand
Krijgt u een beetje warm van een dame in een zwempak? Ik hoop dat je ook heel sexy bent en die schattige wangen hebt die me doen
SarahT, 27 jaar · Heerlen
Gewoon een leuke gezellige jongen.
Sammyy269, 27 jaar · Breskens
Ik hou van een man die leuk is om bij te zijn, makkelijk in de omgang en me kan laten lachen. Ik heb minder ervaring, dus het zou
X-Sal-ly-X, 27 jaar · Buinerveen
Hij weet hoe hij over een specifiek probleem moet spreken als het een probleem is, in tegenstelling tot dingen later laten
M1zzlovely, 27 jaar · Rijswijk
ik ben opzoek naar een leuke jongen om misschien gezellig te daten. :D
Wreckingballetje, 26 jaar · Kobbegem
Dus net als mij enthousiast, gezellig, in voor een goede grap en niet op zijn mondje gevallen, dan ben ik opzoek naar JOU..