Iemand lief en grappig en geniet van het geven van me knuffels! Slim en open-minded! Natuurlijk, een man die bereid is om een serieuze relatie met mij te hebben.
Sta jij er voor open om een leuke vriendschap aan te gaan met een best wel verlegen jonge vrouw. Misschien ben jij wel zo dat je haar van haar verlegenheid kan afhelpen, of in ieder geval kan verminderen! Het maakt niet uit wat je leeftijd is, en of je een man of vrouw bent. Hoor ik wat van je?
Dit gaat misschien heel gek klinken, maar zelfs tijdens mijn mondelinge examen wist ik beter wat te melden dan nu. Heb echt niet een lijstje naast de pc liggen waar jij aan moet voldoen of zo. Wees jezelf, geniet en laat een leuk berichtje achter.