Je zult van me houden zoals ik ben. Je kunt me het gelukkigste meisje van de wereld maken. Ik vind het geweldig als iemand me baby girl noemt, het voelt elke keer als muziek in mijn oren.
Op zoek naar een man die gesprekken aankan, die misschien open is voor seks en een wild vuur moet zijn! Ik ben een zeer gepassioneerd persoon. Sensueel en attent. Ik waardeer grote gebaren, maar ik ben meer een "kleine dingen elke dag", een meisje. Een fijnproever en iemand met goede muzieksmaak
Sta jij er voor open om een leuke vriendschap aan te gaan met een best wel verlegen jonge vrouw. Misschien ben jij wel zo dat je haar van haar verlegenheid kan afhelpen, of in ieder geval kan verminderen! Het maakt niet uit wat je leeftijd is, en of je een man of vrouw bent. Hoor ik wat van je?