Ik ben op zoek naar een man die eerlijk en oprecht is. Een slimme man met zelfvertrouwen, humor en hij moet stout zijn .... in combinatie met een mooie uitstraling ....: De magische cocktail !!!!!!
Ik ben op zoek naar iemand de net als ik lekker down to earth is. Mijn motto is doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. Ben jij de match voor het leven? Ben je lief leuk en romantisch? Dan zoek ik jou.
Als je op zoek bent naar een serieuze relatie, ben ik er gewoon voor je. Ik ben er vrij zeker van dat we samen een leuke tijd zullen hebben. Ben je bereid om het allemaal voor mij te doen als we elkaar ontmoeten?
Ja wat zal ik zeggen over jou, dat is iets waar ik niet zo over nadenk maar het moet gewoon klikken denk ik. Hou je er van om lekker naar leuke festivals te gaan en daar lekker uit je dak te gaan dan zit je bij mij goed, maar hou je ook van andere dingen dan sta ik er ook voor open.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Tessa91, 26 jaar · Budel-Schoot
Het liefste iemand die ongebonden is of die wel wat kan regelen. Ik heb echt tegen kinderen geen bezwaar. Maar als jij daar
Lotte177, 27 jaar · Leiden
Ik zoek een leuke flirt, man of vrouw.
Destiny1991, 26 jaar · Amstelveen
Als je denkt dat dit geweldig voor ons gaat worden, dan denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Laten we het vandaag beter
Doggydog1990, 27 jaar · Eindhoven
Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk!
SexyTanisha, 26 jaar · Knokke
Ik heb een man nodig die erg geïnteresseerd is om seks met mij te hebben. Niet een man die alleen vol woorden maar zonder
Lekkere19910224, 26 jaar · Ridderkerk
Ik wil je lekker van top tot teen en weer terug. Alleen daar neem ik genoegen mee. Seks is heerlijk maar wel als we er samen wat
Juunnia, 26 jaar · Hoogstade
Je moet stout zijn, niets voor me verbergen en me vertellen of je geïnteresseerd bent in mij of als je plannen voor ons
Emmmy2u, 27 jaar · Baarle-Hertog
Ik kan sexy praten en zijn als je wilt dat ik sexy ben, ik ben goed in je opgewonden maken. Wil je weten of dat waar is, dan moet