Sta jij er voor open om een leuke vriendschap aan te gaan met een best wel verlegen jonge vrouw. Misschien ben jij wel zo dat je haar van haar verlegenheid kan afhelpen, of in ieder geval kan verminderen! Het maakt niet uit wat je leeftijd is, en of je een man of vrouw bent. Hoor ik wat van je?
Ik zoek geen perverse persoon, dat alles wilt doen dat die in pornofilms gezien heeft haha. Ik zoek wel iemand dat mij respectvol behandeld, ik sta open voor suggesties, dus doe mij er maar een. ;-)
Over jou kan ik heel kort zijn, ik zoek seks en het liefste zo snel mogelijk. Je lichaam moet een en al passie uitstralen en je wilt niets liever dan genieten. Je conditie moet ook goed op peil zijn want ik kan je wel een paar uurtjes bezig houden.