Jij bent een lieverd die ook wel een vriendinnetje wil. Jij vindt het niet erg dat ik nog niet veel ervaring heb en ben vooral heel erg attent! Het is leuk als jij ook sportief bent of in ieder geval begrijpt dat ik daar veel mee bezig ben. Mannen die graag lachen hebben een streepje voor.
Ik ben het gemak zelf, ik stel geen eisen maar vraag je alleen eerlijk en oprecht te zijn en mij zo te behandelen zoals je zelf ook behandeld zou willen worden.
Ja wat zal ik zeggen over jou, dat is iets waar ik niet zo over nadenk maar het moet gewoon klikken denk ik. Hou je er van om lekker naar leuke festivals te gaan en daar lekker uit je dak te gaan dan zit je bij mij goed, maar hou je ook van andere dingen dan sta ik er ook voor open.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Meryla, 27 jaar · Mijdrecht
Je bent aardig voor vrouwen, je kunt alles met me doen wat je wilt. Maar in ruil daarvoor wil ik wel alles van jou weten.
BiekeVdJ, 26 jaar · Antwerpen
Ik zoek een paar leuke dates, daarna misschien wel meer............ ;0
Midnight6, 27 jaar · Emmeloord
Leuk, uitgaand, klaar om te gaan duiken op mij. ;)
5Sara10, 26 jaar · Netersel
Als je bereid bent mijn neukmaatje te zijn. Laten we dit doen. Ik weet zeker dat dit heel leuk voor ons gaat worden. Ben je in
SammySamSam, 26 jaar · De Waal
Je hebt een idee van wat ik probeer te zeggen, bent gevoelig genoeg voor wat ik wil, wees niet grof als we in het openbaar zijn
AnnaLo, 27 jaar · Gits
Je kan zeker een leuke tijd met mij hebben, we kunnen eventueel naar een stil plekje gaan voor een vluggertje of we nemen een
EleonoreMeer, 27 jaar · Meerhout
Lief, warm, teder, eerlijk, trouw, rustig.. Klinkt misschien nogal veeleisend maar dit alles ben ik zelf ook.
Ananana, 27 jaar · Kessel
Ik zoek gewoon lekkere seks, niks meer en niks minder. Ik denk dat er genoeg mannen zijn die dit ook wel willen aangaan. Ik hou