Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke test ook. Daar heb ik geen enkel probleem mee.
Ik ben op zoek naar een man die erg wijs is en weet hoe hij een meisje moet raken dat gek is van de liefde. Ik ben echt een geweldige vriendin , dus je moet net als ik zijn. Begrepen?
Dit gaat misschien heel gek klinken, maar zelfs tijdens mijn mondelinge examen wist ik beter wat te melden dan nu. Heb echt niet een lijstje naast de pc liggen waar jij aan moet voldoen of zo. Wees jezelf, geniet en laat een leuk berichtje achter.