Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke test ook. Daar heb ik geen enkel probleem mee.
Ja wat zal ik zeggen over jou, dat is iets waar ik niet zo over nadenk maar het moet gewoon klikken denk ik. Hou je er van om lekker naar leuke festivals te gaan en daar lekker uit je dak te gaan dan zit je bij mij goed, maar hou je ook van andere dingen dan sta ik er ook voor open.
Ik zoek een ervaren man, die mij lekker zal verwennen en misschien nieuwe dingen leert. Ik wil je warme zaad over mijn lichaam voelen druppelen en ik zal je helemaal leegzuigen. ;-)