Als jij mij helpen kan met Nederlands leren? Misschien me ook mijn gids zijn en mij coole plaatsen zien laten. Voorlopig ik nog hier zijn en dan beter als ik mijn weg weet. Graag leuke, lieve en grappige man om veel plezier te maken.
Iemand die niet graag stilzit en ook van stappen houdt of een dagje weg om te genieten van de buitenwereld. Maar het allerbelangrijkst is dat jij mij gelukkig zal maken!
Ik wil dat je blij met me bent, ik weet zeker dat dit bij ons leuk zal zijn. Ben je bereid me wat van je tijd te geven? Laten we samen gelukkig zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we deze snel voor ons kunnen laten werken. Vertel me wat je voor mij kunt doen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
VicToRiaEK, 27 jaar · Sappemeer
Je moet van buiten seks houden, jij moet mij op vele momenten van de dag willen neuken, jij moet bestand zijn tegen als mijn
MckenzieWhite, 27 jaar · Nieuwdorp
Ik wil iemand ontmoeten die waarde hecht aan mij en mij de behandeling geeft die ik verdien. Je moet onafhankelijk zijn, begrip
Chesty Tess4, 26 jaar · Ottersum
Waarom ben ik dan nog alleen? Omdat ik jou nog niet tegengekomen ben. Ja, dat zal het zijn, maar waar zit je? ;)
Sophietje, 26 jaar · Venlo
laat maar weten!
LisaaaBe, 26 jaar · Damme
Pak me maar lekker als je me neukt dan, ik wil wel boven op je lekkere buik zitten en de vogeltjesdans doen, of heb je liever marsmuziek
Brabantspopje, 27 jaar · Hilvarenbeek
BeV29, 27 jaar · Schimmert
De ideale man voor mij is schoon. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat dit punt zal worden verwijderd of geruild door iemand
1001Nachten, 26 jaar · Geel
Een man die het niet erg vind om samen met mij in de keuken te staan. Van gezelligheid houd. Er een leuke tijd van wil gaan maken.