Ik zit in een relatie, maar het is een open relatie dus we mogen beiden met een ander naar bed gaan als we willen. Je zou graag een keer een trio met nog een vrouw willen doen, sex op het strand willen hebben na een hitsig feest, en je hebt nog een aantal fantasietjes van jezelf. Qua uiterlijk zie ik graag wie er op me af komt!
Ik hoop dat dit binnenkort het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ga je alle dingen geven die je van me wilt. Verwacht dat ik de beste van mezelf zal zijn.
Je waardeert lichaamskunst, je bent een dappere man. Je kunt pijn tolereren als je getatoeëerd gaat worden. Je hebt een sterke sex-appeal waarmee je een vrouw helemaal kan verleiden. Je hebt gespierd lichaam en houdt dat in topconditie en bovenal moet je goed zijn tussen de lakens.
Ben jij die lieve man die door onzekerheid heen prikt , of ben jezelf ook onzeker? Je gaat niet op de eerste indruk af , iedereen verdient een tweede kans. Ik val niet echt op een bepaald type en leeftijd is tot op zekere hoogte maar een getal.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
FunRosyHot, 25 jaar · Wespelaar
Je kunt me wild likken met je tong, je kunt me geil en nat laten voelen en me neuken!
MileXy, 24 jaar · Burgwerd
Mensen die open minded zijn, ik wil geen asociale mensen in mijn leven. Ik heb graag positieve en vrolijke mensen om mij heen.
SaarxXx, 25 jaar · Oldenzaal
Je hebt haar je houd het wel bij maar scheert het zeker niet kaal!! je hebt een lekker beetje gespierd boven lichaam en onder
Ria 93, 24 jaar · Almere
Iemand om gezellig leuke dingen mee te doen. Ik ga altijd uit met mn vriendinnen, maar lijkt me ook wel tof om wat met een jongen
JouwFavorietje, 24 jaar · Tisselt
Ik zoek een leuke jongen die een beetje de zelfde eigenschappen heeft als ik :) Vragen? moet je maar mailen ;)
Naadd2207, 25 jaar · Essene
Ik wil een man die dezelfde interesse in mij deelt, gemeenschappelijke hobby's, en een man die een serieuze relatie heeft.
Beastin19920219, 25 jaar · Grembergen
Ik ben hier voor de seks en dat gaat echt lekker worden. Niets moet en alles mag dat is mijn idee erbij. Alleen maar genieten