Als je denkt dat dit goed voor ons zal zijn, dan zal ik er alles aan doen om dat voor ons te laten gebeuren. Wees gewoon aardig en zachtaardig voor mij. Ik weet dat alles dan goed voor ons gaat zijn.
Ik hoop dat dit binnenkort het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ga je alle dingen geven die je van me wilt. Verwacht dat ik de beste van mezelf zal zijn.
Rustig, lief, houd van rock muziek vooral de ballads en je hebt dezelfde toekomst verwachtingen als ik namelijk een gezin stichten, huisje met een tuintje waarin we kunnen genieten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sarah311, 25 jaar · Sittard
Wat ik zoek in een man is een beetje hetzelfde. Natuurlijk hoef je niet zo te zijn zoals ik, maar het is denk ik wel belangrijk
Lindsss1992, 25 jaar · Almere Haven
Iemand die mij goed kan doen in bed. Je moet niet de neiging krijgen om mij in een relatie te slepen, want daar ben ik al in. Maar
Clarisse92, 25 jaar · Oostwinkel
Ge bent ook wel op zoek naar een maatje voor wat langere tijd. Je houd er niet van als respect we wederzijds niet is.
Womanscreation, 25 jaar · Eenrum
xx
Sxysssky, 25 jaar · Steenwijk
Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn als je me je tijd kunt geven. Kan je dat voor me doen? Laten we deze vandaag speciaal voor
Steffanielove, 25 jaar · Schagen
Lovergirl, 24 jaar · Ieper
daj twa te zegn et over mi zeg et to regt ut e ni agter me gat