Je bent de enige waar ik van hou. De man die mij verdient heeft de volgende kwaliteiten: Niet jonger zijn dan ik, je vindt me mooi, attent, gevoelig, intelligent, bescheiden, geweldig. Je hebt een goed gevoel voor humor, je bent meertalig of je leert gemakkelijk een andere taal. Je bent vriendelijk, romantisch en liefdevol. Altijd trouw, dol op reizen, vrijgevig, geduldig, kalm, meelevend, muzikaal aangelegd, avontuurlijk, ambitieus,. Je bent gezinsgericht en je houdt van kinderen. Je kunt genieten van lekker eten, goed opgeleid, beleefd, beschaafd, gezond / fysiek fit, houden van plezier maken, me aan het lachen kunnen brengen, positief ingesteld, blij, gepassioneerd, een goede minnaar. Niet al te groot want ik ben jammer genoeg maar klein. En je kunt koken! k weet dat het bijna onmogelijk is om deze kwaliteiten allemaal in één persoon te hebben, dus dit is een wishful thinking haha! maar ik weet wat ik wil als ik het zie, ik wil vooral dat je je ouders over mij vertelt omdat ik serieus deel uit wil maken van je familie! Ten slotte kom ik hier zelden, dus je moet wel wat geduld hebben. Maar toch hoop ik je snel te vinden!
Ook al een beetje aan het bedenken wat te gaan doen met je leven, en geen zin meer om een relatie te nemen om een beetje aan je sex te komen. Try me :) wie weet word het dan nog eens erg gezellig.
Kom op zullen wij eens stout zijn. Geen zin om braaf te zijn namelijk. Ik zeg je vooraf hoe ik er over denk en weet zeker dat als wij samen bezig zijn de grootste lol gaan hebben. Ik ben er voor jou!