Ik kijk vijandig naar een man die alles uit het leven met mij neemt en we zullen er allebei plezier aan beleven. Ik ben klaar om het geluk van liefde en warmte te voelen dat in mijn toekomstige relaties zal zijn! Ik weet dat mijn toekomstige liefde me zo zal opwinden!
Jij bent gezellig, gaat graag de deur uit en bijvoorbeeld wat gezellig drinken met me. Verder wil je net als ik lekker doen waar je zelf zin in hebt! Je zoekt net als ik een maatje, en dan met leuke voordelen.
Een leuke jonge die mij niet voor een ding zou willen, waar uiterlijk niet alles is maar wel belangrijk en die het weet hoe je een leuke meid als ik gewoon plezier kan doen. Het hoeft voor mij niet extreem, als je maar lief bent, warm en een goed hart hebt.:p