Genieten wil je en stel dat het zo klikt tussen ons dat we meer willen, dan sta ik daar open voor. Ik hou van veel en daar ga ik je mee verrassen. Spannend word het en meer wil ik er niet over kwijt. Anders wordt het te voorspelbaar en daar hou ik niet van.
Jij bent gezellig, gaat graag de deur uit en bijvoorbeeld wat gezellig drinken met me. Verder wil je net als ik lekker doen waar je zelf zin in hebt! Je zoekt net als ik een maatje, en dan met leuke voordelen.
Iemand die eerlijk en gemakkelijk voor de ogen is. Wil iemand hebben met plezier, een extravert type dat graag met mij uit wil gaan, maar ook wat stille tijd bij elkaar hebben. Je bent heel graag bereid om verschillende dingen seksueel te verkennen.