Jij en ik gaan het laten gebeuren en we doen wat we zo graag willen. Dat is perfect. Zullen we niet denken, maar gaan voor onze gevoelens en het laten gebeuren?
Jij gaat mijn seksmaatje zijn. Je bent een coole knappe kerel met zoveel energie en potentieel. Je bent joculair en kunt ontspannen met mijn vriendinnen. Je bent enthousiast over seks of vrijen. Je zult plezier in onze relatie investeren.
Ik ben maagd dus ik zou het op prijs stellen als je alles rustig aan zou doen indien mogelijk. Het enigste wat ik een keer gedaan heb was een beetje aftrekken en likken aan een eikel. Je zult mij er doorheen moeten slepen want toen was ik bang voor de grote van zo'n ding wat in mijn vagina moet. Ik vertrouw erop