Iemand die eerlijk en gemakkelijk voor de ogen is. Wil iemand hebben met plezier, een extravert type dat graag met mij uit wil gaan, maar ook wat stille tijd bij elkaar hebben. Je bent heel graag bereid om verschillende dingen seksueel te verkennen.
Ik heb een man nodig die graag zijn vrije tijd met mij wilt besteden. Ik heb geen kerel nodig met een grote lul. Het enige wat ik wil is iemand die mij die bevrediging kan geven als wij samen zijn. Iemand die mij respecteert en mij begrijpt. Ik ben niet kieskeurig dus je kunt er maar beter klaar voor zijn!
Ben jij die lieve man die door onzekerheid heen prikt , of ben jezelf ook onzeker? Je gaat niet op de eerste indruk af , iedereen verdient een tweede kans. Ik val niet echt op een bepaald type en leeftijd is tot op zekere hoogte maar een getal.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
A-Lys, 25 jaar · Hoenderloo
Ik ben op deze site om een date te zoeken omdat ik niet het de type meid ben die vaak naar een kroeg gaat. Hoofdzakelijk ben ik
Mariia X, 24 jaar · Donderen
Misschien moet hij tijd vrijmaken in zijn schema om een wekelijkse date-avond te houden waarvan ik denk dat hij echt belangrijk
Nicegurl, 25 jaar · Uithuizermeeden
Heb ik jou geprikkeld en ben je nieuwsgierig naar mij, nou ik ook zeker naar jou en kan dan ook niet wachten tot je een berichtje
Babettjje, 25 jaar · Dordrecht
Een tikkeltje mysterieus mag je best wel zijn, dat je mijn nieuwsgierigheid prikkelt. Je laat me raden naar dingen, daardoor
Ru Ben, 24 jaar · Veerle
Je bent ook single, niet te veel bagage. Je bent niet bazig of hardhandig, dan denk ik dat we het wel leuk kunnen vinden samen.
JopieLanda, 25 jaar · Almere
Gewoon een leuke jongen die open staat voor leuk contact, die een klik met mij zou willen opbouwen en die net als ik gewoon alleen
Chantal19, 25 jaar · Rotterdam
Wil jij mij de wereld laten zien en meer mee laten maken ;)
Badedas, 25 jaar · Assendelft
Je bent eerlijk en toont interesse, verder hou je van relaxen en bent lekker gek. Je gaat graag uit bent lekker spontaan.