Ik hou wel van mannen die echt wat doen in hun leven. Heerlijke sportieve werkende mannen, daar val ik voor. En spannend moet je ook zijn natuurlijk, en lief en leuk. Hahha dacht dat mijn lijstje korter was maar heb toch wel wat eisen :P
Je bent een leuke jongen die op zoek is naar een serieuze relatie. Je wilt samen wat leuks met mij opbouwen dan zie ik het met je wel zitten om een keer een drankje te doen, Want je begrijpt vast wel dat alleen via de mail niet gaat werken. Wees niet verlegen en nodig mij uit voor een drankje en we zullen zien.
Jij bent een man die dat allemaal wel aanspreekt en ook geen vaste verbintenis wilt maar alleen de lusten. Jij wilt mij wel eens meemaken en eens een keer gaan voor seks die niet alledaags is.