Je hoeft niet van opera te houden hoor, als je het maar niet erg vind dat je me onder de douche hoort zingen :P Verder zou ik het fijn vinden als je net als ik een rustige maar ook wilde kant hebt, ik ben eigenlijk wel op zoek naar een jonge die iets mysterieus heeft en iets waarmee je mij versteld doet staan.
Het gaat mij alleen om de seks. Ik heb een vriendin maar heb nu gewoon even een lul nodig en hopelijk ben jij diegene die mij dat gaat geven. Ik weet zeker dat wij het wel met elkaar kunnen gaan vinden. Maar alleen voor in bed, want dat is nu even het enige wat ik wil.
Ben je bereid alles voor mij te geven? Vind je dat ik er goed uit zie? Zo ja, dan wil ik dat je me hier op dit moment bericht. Ik kan goed voor je zijn als je goed voor mij bent. Ben je nu geïnteresseerd?