Op zoek naar een leuke en coole Man je kent veel verschillende dingen, zoals uitgaan of echt leuke dingen doen, ik vind het leuk om het met je te doen, ik hoop dat we het leuk zullen vinden!
Ben jij een man zonder taboe's zonder al te veel van die grenzen. Kun jij je met regelmaat voor mij vrijmaken, ik zorg er dan persoonlijk voor dat jij er geen spijt van zult krijgen. Jouw verlangen is mijn lust vind jij dat echt zo erg dan?
Ik ben op zoek naar een man waarmee ik eens kan lachen, interesses mee kan delen, maar ook serieuze momenten mee kan beleven. Verder is een interesse voor films, geeky stuff zeker goed meegenomen. Ik ga niet zeggen dat ik het karakter boven uiterlijk verkies, want dan zou ik liegen.