Festivals zijn je lust en je leven en je weet ook altijd de goede uit te zoeken. Misschien weet jij mijn ouders er van te overtuigen dat het geen kwaad kan om daar heen te gaan.
Wat doe je daar? Als je een stoute jongen bent, bericht me dan nu. Ik weet zeker dat we van elkaar gaan genieten. Wat ga je anders met mij doen? Laten we dit goed voor ons maken. Ik weet zeker dat we van elkaar gaan genieten.
Je bent een leuke jongen die op zoek is naar een serieuze relatie. Je wilt samen wat leuks met mij opbouwen dan zie ik het met je wel zitten om een keer een drankje te doen, Want je begrijpt vast wel dat alleen via de mail niet gaat werken. Wees niet verlegen en nodig mij uit voor een drankje en we zullen zien.