Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo interessant. Als je maar lief en betrouwbaar bent, en goed voor mij bent, dan zal ik ook goed voor jou zijn ; )
Ik hou er wel van als je een beetje stoer en macho bent, dat ik mij veilig kan voelen bij jou. Je moet natuurlijk ook lief voor me zijn want dan ben ik dat ook voor jou. En hoe lief ik kan zijn daar moet je natuurlijk zelf achter gaan komen.
Een echte relatie is wat ik nodig heb en ook wat ik wil. Ik houd er van om van gehouden te worden en ik wil graag een man die ook graag een geweldige relatie zou willen. Ben jij er ook al klaar voor?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MrsMonyetGila, 22 jaar · Leeuwarden
volgt
JaidySmiles, 22 jaar · Hoboken
ik wil dat jij goede dingen met mij zal doen. Zullen we er samen wat moois van maken? Zullen we er gewoon direct mee beginnen?
Che-Maye, 22 jaar · Dinxperlo
Je kunt dit profiel niet aanraken, als je het kon zou je het dan willen? Lees alsjeblieft met je ogen en niet met je lul!
Catsuitlover, 23 jaar · Gent
Volgt
Manues, 23 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar een serieuze verbintenis op lange termijn, omdat ik hoop te trouwen, nou ik veronderstel om te trouwen
Mialovexx, 23 jaar · Melsbroek
Jij bent wel toe aan een vaste relatie en je fladdert daarbij zeker niet van vrouw tot vrouw. Je bent wel knap maar je gaat dat
Cammmyy, 22 jaar · Oudelande
Ben jij die interessante man die altijd in is voor een leuke tijd? Dan wil ik je graag ontmoeten en gaan kijken hoe we dat kunnen
Kimmmmetje, 23 jaar · Poortvliet
Ik ben op zoek naar een leuk (erotisch) chatcontact met een leuke gozer / dame. Ik hoop een leuk iemand tegen te komen.