Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo interessant. Als je maar lief en betrouwbaar bent, en goed voor mij bent, dan zal ik ook goed voor jou zijn ; )
Maak jij mij gelukkig? Een lieve verrassing of een spontane actie zijn dingen waar ik heel gelukkig van word! Je moet intelligent zijn en een open persoonlijkheid.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Layla125, 23 jaar · Ingooigem
een volwassen man die graag een relatie zou hebben met een jongere meid. Een echte heer die eerlijk en verantwoordelijk is.
Ooohzo, 22 jaar · Bergen op Zoom
je heb ervaring zodat je mij nog vele meer kan leren en ik sex nog gaafer ga vinden...
Boterbloempje5, 22 jaar · Gent
Ik zoek een leuke spontane vent die ook van muziek houd. Ben je geïnteresseerd, laat dan maar iets van je horen.
BesteFay, 22 jaar · Lelystad
Wij genieten altijd graag van een leuke man. Alleen delen wij niet elke man, soms is het gewoon de een zijn type wel en de ander
Ineke2013, 23 jaar · Brugge
Volgt
Shirls, 22 jaar · Neeritter
Hey!
Godelieves, 23 jaar · Leeuwarden
Ik ontdek graag zelf of je voldoet aan wat ik zoek. Ben je de vluggertjes man dan sla je mij over. Ben je de man die wel heel erg
Xarie, 22 jaar · Dronten
Mannen die houden van een sensuele dame. Een dame die er niet genoeg van weet te krijgen, en samen op zoek gaan naar voor ons