Ik ben op zoek naar een neukmaatje die aan de behoeften van een vrouw kan voldoen. ik wil dat hij discreet en leuk en liefhebbend is. Ik wil dat hij warm, geil en ruw in bed is. Ben jij degene voor mij?
Je vind het niet erg dat ik uit een gezin met 2 vaders kom , ik weet niet beter..je bent niet al te oud, je vind het gezellig om gewoon rustige dingen te doen, wandelen fietsen een spel op de wii ..
Ik vind het niet erg wanneer je ouder bent dan mij maar niet zo oud als mijn opa. Je hebt geduld en wilt me dingen bij leren die ik nog niet gedaan heb. Je weet hoe je een meid op haar gemak kunt stellen en weet hoe haar lekker te verwennen. Je woont niet al te ver van mij of kunt tot Limburg komen.