Ik wil iemand hebben die mij accepteert zoals ik ben en neemt zoals ik op de foto lig ;) Kan jij je aan passen aan een beetje passie en kunst dan wil ik jou in mij hebben.
Ik val ook op sportieve mannen. Niet van die luilakken die alleen maar op de bank hangen. Natuurlijk vind ik dat af en toe heerlijk, maar ik ben zelf ondernemend ingesteld en het lijkt me leuk om veel samen met jou te gaan doen :)
Dus net als mij enthousiast, gezellig, in voor een goede grap en niet op zijn mondje gevallen, dan ben ik opzoek naar JOU.. Althans als mijn profiel je een beetje aanspreekt.
Een leuke man die net als ik kleding in je eigen huis ook absoluut niet prettig vind. Naakt kunnen zijn wanneer je wil betekend ook dat je kunt doen wat je wil en wanneer je wil. Laat een leuk berichtje voor me achter en dan spreken we snel iets af.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fruitgirl1991, 27 jaar · Borsbeke
Iemand die me inspireert om de beste versie van mezelf te zijn. Een goede vent met eigen interesses en waarden om mijn ogen
LaHaNNaH, 26 jaar · Assen
Ik hou ervan om hier een neukmaatje te hebben die discreet, oprecht en geil is, net als ik. Ik wil dat hij geiler is dan ik, vol
Hazel Dee, 27 jaar · Eerbeek
Je bent aardig en sociaal. Je bent bereid om mijn vrienden te ontmoeten Je kunt grappig zijn maar ook serieus en je moet wel
Issllaa, 26 jaar · Waverveen
Jij die mij het gevoel geeft dat ik er toe doe, dat ik ook belangrijk ben, Een aardige man, die mij lekker geil kan maken, misschien
Payback90, 27 jaar · Eppenhuizen
Een man die zich aan zijn woord houdt. Verder moet je niet echt aan bepaalde eisen voldoen. Je mag van mij zijn wie je wilt zijn
KaatTiieE, 26 jaar · Antwerpen
Je hoeft zelf geen schoenenliefhebber te zijn, maar je moet gewoon het geduld hebben om op me te wachten als ik lekker aan het
KimmetjeWil, 26 jaar · Groningen
Je zoekt ook een sexavontuurtje, je kan discreet zijn. je maakt jezelf er niet snel vanaf en je wilt een condoom gebruiken.
Chowokwai, 26 jaar · Geldermalsen
Boerenkool en worst type zoek ik. Zuurkool stampot en grote pannen soep. Je bent dus volledig hollands of net als ik geimporteert.