Ik wil een lekkere man die geniet van een fijne sekspartij met mij. Maar niet alleen seks, het gaat mij om het totaalplaatje. Want als alles klopt dan pas kun je ook op de juiste manier genieten van elkaar.
Een leuke man die net als ik kleding in je eigen huis ook absoluut niet prettig vind. Naakt kunnen zijn wanneer je wil betekend ook dat je kunt doen wat je wil en wanneer je wil. Laat een leuk berichtje voor me achter en dan spreken we snel iets af.
Ik kan je vertellen wat je moet doen, maar je moet ruimdenkend zijn als we eenmaal samen zijn. Je moet weten wat je zou doen als we eenmaal samen zijn en je moet overal op voorbereid zijn. Ik heb seks nodig en ik hoop echt dat je actief bent en het uithoudingsvermogen hebt om alles in bed te doen!
Je hebt toch wel het lef om iets van je te laten horen? Ik ga zeker zorgen dat wij een leuke tijd hebben. Hou namelijk niet van spelletjes spelen. En het liefste heb ik toch iemand voor langere tijd. Ben jij er klaar voor?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BlueDex, 26 jaar · Middenmeer
Als ik hier verliefd op een man zou worden, dan wil ik er wel zeker van zijn dat hij charmant is, eerlijk, recht voor zijn raap
GeerenGoor, 27 jaar · Deventer
Je moet gewoon simpel lekker geil zijn en vaak zin hebben.
Linnie98, 26 jaar · Hofstade
Ik weet echt niet hoe ik 'jou' moet beschrijven, vind dat best lastig. Waarom neem je niet contact op en zien we wel of het klikt
Doetwatjewil, 27 jaar · Lexmond
Jij bent spontaan en houdt van verrassen en verrast worden. Feestjes en uitgaan vind je leuk, maar je geniet net zoveel van
Doornroosje21, 26 jaar · Marle
Hoop hier een man tegen het lijf te lopen die weet wie hij is en die zijn zaakjes goed op de rit heeft. Humor geen bezwaar ;) Geïnteresseerd?
Jenna Me, 27 jaar · Nutter
Je houdt ook van reizen en op vakantie gaan is ook zo opwindend voor jou. Je bent ook een echte gentleman en heel makkelijk om