je wilt er voor me zijn, mijn maatje, misschien zelfs wel mijn partner. En dan wil ik dat ook graag voor jou zijn. Eerlijk gezegd val ik wel meer op mannen die wat ouder zijn. Of mannen die net als ik toch al wat levenservaring hebben.
Nou, een man die weet hoe een ossenhaas perfect rosé te krijgen. Of die mij zou verrassen met een zelf gekookt romantisch diner voor twee. Dat is het toch wel zo'n beetje...en dat je ook nog de perfecte wijn uit zou kiezen. Je moet nooit, maar dan ook nooit zo'n eigenschap van je laten afnemen.
Ik wil weten of we seks kunnen hebben. Dat is zo mooi. En super leuk natuurlijk. Wetende dat we veel seks kunnen hebben en ook zoveel dingen samen kunnen doen. Zullen we.