Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Voel jij er ook iets voor om een trio te hebben! En ben je een man of een vrouw, tussen de leeftijd van 25 en 35 jaar, dan zou ik het leuk vinden iets van je te mogen horen! Of wat ouder maar nog goed fit? Dat mag ook. Wij gaan dan eerst kennis maken met elkaar, voordat ik mijn vriend erbij haal. Zie jij het wel zitten?
Ik wil dat je romantisch voor me bent. Als je dat doet ben ik er vrij zeker van dat ik je zal belonen met iets dat je nooit zult vergeten. Ben je klaar voor de dingen die we gaan kunnen doen?