Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en zorgzame man. Dat zou ik graag als mijn partner zien. Iemand die me kan laten lachen en me het gevoel geven dat ik van binnen en van buiten mooi ben. Wie kan van me houden zoals ik ben?
Ritme en muziek is jou ding en je kan een beetje temperament in een dame wel waarderen en zo nodig te temmen. Ben jij sportief en zie je er ook nog eens goed uit, dan weet ik wel een leuke dame voor jou.
Ik heb veel hobby's die ik graag doe, maar ik wil een nieuwe en wie weet kan jij dat worden. Je zult mijn nieuwe hobby worden, ik zou graag uitgaan met een grappige, verstandige en zelfverzekerde man. Ik zou graag zien dat we veel intimiteit samen delen. Voor mij is loyaliteit ook super sexy.