Ik ben hier gewoon om echt plezier te maken, wanneer we iets anders niet doen. Ik zoek een nieuwe vriend die mijn beste vriend kan zijn of binnenkort een geliefde kan worden.
Je hebt toch wel het lef om iets van je te laten horen? Ik ga zeker zorgen dat wij een leuke tijd hebben. Hou namelijk niet van spelletjes spelen. En het liefste heb ik toch iemand voor langere tijd. Ben jij er klaar voor?
Je bent een lieve man, vrolijk en opgewekt net als ik en die ene leuke man die nog niet bezet is en hetero is. En als het even kan niet bang voor water of een vrouw met een carriere.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Russinnetje, 27 jaar · Dinteloord
Je weet wat belangrijk is voor je, hebt je baan en je leven op orde en je bent altijd bezig om jezelf verder te ontwikkelen. Als
Robijntje1990, 27 jaar · Meppel
je bent iemand met de nodige humor en zelfspot ook vind je vertrouwen heel belangrijk en ben je serieus als dat gevraagd word.
Adele99, 26 jaar · Emmeloord
Voor mij is er nog veel te ontdekken wat ik samen met een leuke, goed verzorgde en positieve man zou willen doen. Kun je erg ondeugend
0nlylieff, 26 jaar · Heerenveen
Volgt
Vanichtah, 26 jaar · Westerlo
Open staan om een rustig aan een relatie op te bouwen,met alles er op en aan!
Jlow, 26 jaar · Astene
Kun jij een energieke diva aan? Ik hoop het wel voor je. Je bent toch wel een beetje knap? Met een eigen woning? Stoere auto?
HolyBecky, 26 jaar · Echt
Ik heb vroeger een vriendinnetje gehad, ik vond het op zich spannend,... eerder sex hebben met een meisje dan met een jongen.