Jij verlangt naar vrijheid en samen genieten van de buitenlucht, niet gekleed uiteraard. Al kan ik jou niet garanderen dat ik van je af zal blijven, want als jij bloot met mij rondloopt, zal ik je zeker wel proberen te verleiden tot een heerlijke potje seks. Zou jij van mij afblijven? Ik denk het niet he?
Je bent een lieve man, vrolijk en opgewekt net als ik en die ene leuke man die nog niet bezet is en hetero is. En als het even kan niet bang voor water of een vrouw met een carriere.
Je bent een stuk handiger als dat ik ben en je kunt in tegenstelling tot mij wel omgaan met een hamer of schroevendraaier. Dat was een grapje natuurlijk dat begrijp je wel toch? Ik zoek gewoon iemand waarbij ik mij prettig en veilig voel, waar ik alles mee kan delen, iemand die graag bij mij wil zijn.
Een leuke man die net als ik kleding in je eigen huis ook absoluut niet prettig vind. Naakt kunnen zijn wanneer je wil betekend ook dat je kunt doen wat je wil en wanneer je wil. Laat een leuk berichtje voor me achter en dan spreken we snel iets af.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DeniseSexy, 27 jaar · Breda
Jong en sexy van biede geslachten
Ellaaah, 27 jaar · Hillegom
Opzoek naar een lieve man voor een geweldige tijd samen.
VickieMmm, 27 jaar · Heist-aan-Zee
Ik zou graag iemand ontmoeten met goede waarden, maar die van risico's houdt en ten volle van het leven geniet. Ik wil iemand
Fientje9006, 27 jaar · Boxmeer
Ik ben lekker makkelijk , als jij dat ook bent en gewoon jezelf blijft dan zoek ik jou!!
KylaLova, 27 jaar · Britsum
Jij bent op zoek naar een meisje dat zich niet zomaar op haar kop laat zitten maar tegelijk ook niet voor problemen zorgt. Jij
Britnney XlUV, 26 jaar · Nieuwe-Tonge
Huisje boompje beestje lijkt mij heel fijn, maar voorlopig ben ik liever nog even met zijn 2tjes, dit om samen nog heerlijk
KillerGirl, 26 jaar · Amersfoort
Ik wil zo snel mogelijk alles weten?
Niekkie3001, 27 jaar · Elburg
Een geile spontane man die me wel kan laten klaar komen en het liefst zo vaak mogelijk.