Ik vraag me natuurlijk ook heel erg af waar jij naar op zoek bent! Ik hoop naar mij maar dat zal dan ook heel snel gaan blijken. Ik denk als we de juiste klik hebben dat we dan al echt een heel groot eind met elkaar gaan komen.
Ik kan je vertellen wat je moet doen, maar je moet ruimdenkend zijn als we eenmaal samen zijn. Je moet weten wat je zou doen als we eenmaal samen zijn en je moet overal op voorbereid zijn. Ik heb seks nodig en ik hoop echt dat je actief bent en het uithoudingsvermogen hebt om alles in bed te doen!
Ik ben niet geïnteresseerd in het ontmoeten van tientallen alleenstaande mannen hier. Ik wilde gewoon de juiste man vinden, iemand die perfect is voor mij. Ik wil dat hij knap is en seksueel aantrekkelijk. De perfecte man voor mij is lief, romantisch en zit vol verrassingen.