Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar als je elkaars minpuntjes net zo goed kunt accepteren dan komt alles goed. Graag serieuze reacties van iemand die er net zo goed ook écht voor wilt gaan en dit niet ziet als een leuk tijdverdrijf.
Voel jij er ook iets voor om een trio te hebben! En ben je een man of een vrouw, tussen de leeftijd van 25 en 35 jaar, dan zou ik het leuk vinden iets van je te mogen horen! Of wat ouder maar nog goed fit? Dat mag ook. Wij gaan dan eerst kennis maken met elkaar, voordat ik mijn vriend erbij haal. Zie jij het wel zitten?
Je moet echt geil zijn, ik neem niet snel genoegen en ik hou ervan om alles uit de kast te halen. Lekker op je pik spugen en verwacht dat soort dingen ook terug. Een man die dus van extreme sex houd maar het niet te bont maakt!