Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Tja, daar sta je dan poedeltje naakt voor het raam terwijl de (buurvrouw, mooie vrouw trouwens) met grote ogen naar jou kijkt en waarschijnlijk dekt, die is groot geschapen! Voel jij je aangesproken stuur mij dan even een berichtje en je krijgt altijd een reactie terug
Een eerlijke man. Dat is alles. Elke vorm , kan ik aan. Het doet me denken, is er iemand zo eerlijk als degene die ik zoek? Ik hoop dat iemand me een bericht stuurt.