Ik heb niet echt een heel concreet beeld bij de man die ik zoek. al staat romantiek, humor en betrouwbaarheid wel bovenaan. Je moet ook een beetje je elven leven en eigen vrienden hebben, maar ook vooral veel samen willen doen. Dan kunnen wij zeker heel gelukkig worden.
Ik haat het wanneer iemand tegen me liegt, dus je kunt maar beter een aardige vent zijn, eerlijkheid en dat alles. Je moet een soort vent zijn die alles wil geven voor de liefde
Jij doet wat je wilt en je houdt van jouw onafhankelijkheid. Dat geeft je echter niet het recht om bij mij vreemd te gaan. Jij bent geen vreselijke man, als jij voelt dat het niet meer werkt of loopt, dan ben jij bereid om er over te willen praten in plaats van er over te liegen.