Jij bent een man die het niet erg vind contact te hebben met een getrouwde vrouw, je bent spannend, erotisch ingesteld, niet te behaard, bezit eigen vervoer. bent niet van de harde sm of bondage
Ritme en muziek is jou ding en je kan een beetje temperament in een dame wel waarderen en zo nodig te temmen. Ben jij sportief en zie je er ook nog eens goed uit, dan weet ik wel een leuke dame voor jou.
Jij verlangt naar vrijheid en samen genieten van de buitenlucht, niet gekleed uiteraard. Al kan ik jou niet garanderen dat ik van je af zal blijven, want als jij bloot met mij rondloopt, zal ik je zeker wel proberen te verleiden tot een heerlijke potje seks. Zou jij van mij afblijven? Ik denk het niet he?