Ik wil gewoon snel seks en bij voorkeur met een partner die niet op zoek is naar een relatie. Je wilt ook zoveel mogelijk en zo lang mogelijk van seks genieten! Of je nu wel of niet gebonden bent, dat maakt me niets uit, ik wil gewoon genieten van geile seks!
Ik kan je vertellen wat je moet doen, maar je moet ruimdenkend zijn als we eenmaal samen zijn. Je moet weten wat je zou doen als we eenmaal samen zijn en je moet overal op voorbereid zijn. Ik heb seks nodig en ik hoop echt dat je actief bent en het uithoudingsvermogen hebt om alles in bed te doen!
Jij bent een hele leuke en vooral spontane jongen of man. Leeftijd maakt niet zoveel uit maar het moet wel een beetje passen. Ik vind het leuk als jij mooie ogen hebt die door mij heen kijken en een romantisch tintje is meer dan welkom hihi.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Peronel, 26 jaar · Dronten
Een leuke gezellige en vooral serieuze jongen.
Kippie1990, 27 jaar · Enschede
Je moet iemand zijn die goed geheimpjes kan houden en niet aan andere gaat praten over ons. Ik wil dit niet laten uitlopen en
MarokNL, 27 jaar · Almere
Een leuke jongen, met de zelfde instelling als mij. experimenteel, vrij, sociaal, gezellig en spontaan. Iemand met veel
Gammie, 27 jaar · Houtem
Ik hou van de leuke gezellige knuffelachtige en vooral gekke grappige jongens. Niet te stoer maar wel leuke initiatiefnemers.
Elkaatje, 26 jaar · Hoogeveen
Sex dat is wat je wilt , je vind niet snel wat te gek en staat open voor sex op spannende plekken. Je bent geschoren of vind het
Linsefien, 26 jaar · Assen
Een leuke man die net als ik gek is op lachen en op een positieve manier in het leven staat. Ben jij op zoek naar het serieuze?
FunnyFl00r, 26 jaar · Beek en Donk
Ik hoop dat jij ook van het leven houdt. Je bent oprecht, lief, eerlijk en je hebt veel gemeenschappelijke hobby's en interesses
Thess-A, 27 jaar · Berg
Ik ben op zoek naar iemand de net als ik lekker down to earth is. Mijn motto is doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. Ben jij