Allereerst neem je mij serieus, daarnaast ben je lief, vrolijk en heb je je leven grotendeels uitgestippeld en pas ik in dat totaal plaatje dat je voor ogen hebt.
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren, mijn maatje zijn voor het leven en wie weet voor nog meer. Daar is niets mis mee en het enige waaraan ik denk. Wil je bij me zijn?
Ik kan je vertellen wat je moet doen, maar je moet ruimdenkend zijn als we eenmaal samen zijn. Je moet weten wat je zou doen als we eenmaal samen zijn en je moet overal op voorbereid zijn. Ik heb seks nodig en ik hoop echt dat je actief bent en het uithoudingsvermogen hebt om alles in bed te doen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BrokenLimiT, 27 jaar · Gorredijk
Ik weet wat ik nodig heb, een man die net als ik opzoek is naar friend with benefits,niet te veel gedoe gewoon genieten samen
Elliedah, 27 jaar · Willemsoord
Ik zou graag een man willen hebben die ook een 'mensen-mens' is en het over alle aspecten in het leven kan hebben. Hij moet weten
SletjeNeukGraag, 26 jaar · Hoogvliet
En wie weet hoe ik een profiel foto ken toe voegen xx
Stees, 27 jaar · Drachten
Jij moet een sex god in bed zijn!
Daantje221990, 27 jaar · Oss
Volgt
Gtst, 26 jaar · Almelo
volgt nog
ReiXxXxX, 26 jaar · Assendelft
Je reist graag, komt graag op mooie en leuke plekken, thuis op de bank hangen kan over een paar jaar wel, we zijn nog jong tenslotte!
Lainie, 26 jaar · Niel-bij-As
Ik ben op zoek naar een man die, net als ik, ook wel van cultuur en geschiedenis houdt. Ik wil de mooie verhalen erachter samen