Als je van dansen houdt, krijg je extra punten! Voor mij is het niet belangrijk als je dansbewegingen leuk zijn, maar je moet wel blij zijn om ervan te genieten. Natuurlijk, als we thuis zijn, masseer ik je voeten, rug en misschien nog wel meer!
Je mag met me doen wat je wilt, zolang je het maar goed doet en lekker natuurlijk, de rest maakt me niet zoveel uit. Wat ik nog nooit heb gedaan is anaal neuken dus dat wil ik wel heel graag een keertje proberen. En ook goed leren hoe ik het beste kan pijpen, maar jij weet me dat zeker weten haarfijn uit te leggen
Voel jij er ook iets voor om een trio te hebben! En ben je een man of een vrouw, tussen de leeftijd van 25 en 35 jaar, dan zou ik het leuk vinden iets van je te mogen horen! Of wat ouder maar nog goed fit? Dat mag ook. Wij gaan dan eerst kennis maken met elkaar, voordat ik mijn vriend erbij haal. Zie jij het wel zitten?