Ik vind het super als een man me in de watten legt, me laat voelen dat ik speciaal ben voor hem en dat hij echt werk van me maakt. Dat hij me niet als vanzelfsprekend neemt maar ook echt de moeite wilt doen om zich open te stellen voor mij. Vraag ik misschien te veel?
Ik val ook op sportieve mannen. Niet van die luilakken die alleen maar op de bank hangen. Natuurlijk vind ik dat af en toe heerlijk, maar ik ben zelf ondernemend ingesteld en het lijkt me leuk om veel samen met jou te gaan doen :)
Het lijkt me leuk om in contact te komen met humoristische sociale gezellige mannen. Ik ben nieuw met dit soort websites, nu ik in Belgie woon, ben ik benieuwd of ik met behulp van deze site in contact kom met de leuke mannen die ik anders niet tegen het lijf was gelopen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Zyenn- , 26 jaar · Beerst
Je moet lief tegen me zijn, je bent romantisch en je zou me ergens anders heen brengen of naar een leuke plek die ik nog nooit
PleasureFest, 27 jaar · Hilversum
Casual, los, spontaan, vrolijk, energiek en actief. Maar ook nieuwsgierig en geïnteresseerd. Meer belang hechten
Chill Lady, 27 jaar · Den Haag
volgt
JuliaSingSingle, 27 jaar · Den Haag
volgt
XRosanX19X06, 26 jaar · IJzendoorn
Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een
Kwaekertje, 27 jaar · Willemsoord
Je zit niet zo heel ver uit de omgeving. Je vind het leuk om na de studie nog dingen te onder nemen. Ow en een eigen fiets zou dan
Missfearless, 27 jaar · Vianen
Volgt
Beugelbekkie, 27 jaar · Leeuwarden
je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk